0
Strona główna » Warunki handlowe B2B
Kategorie Producenci

Warunki handlowe B2BJak przebiega proces rejestracji?

Warunkiem rozpoczęcia współpracy jest założenie konta na stronie hurt.zabezpieczeniapoznan.pl (link do rejestracji), umożliwi nam to sprawdzenie charakteru prowadzonej działalności oraz wstępnego przydzielenia odpowiedniej grupy rabatowej. Rozróżniamy dwie możliwości współpracy:

  • rabaty dla firm niezwiązanych z branżą monterską - na wybrane modele / kategorie
  • rabaty dla firm monterskich - podstawowa grupa rabatowa przypisywana jest zaraz po weryfikacji firmy, kolejne zamówienia decydują o wysokości rabatów na poszczególne grupy produktowe.Elastyczne ceny

Jesteśmy świadomi tego, że gdzieś możesz mieć lepsze warunki niż u nas na początku, dlatego daj nam o tym znać. Może masz do nas bliżej, wolisz się zaopatrywać lokalnie niż wysyłkowo - dogadamy się! Staramy się dopasować do potrzeb firm, dlatego nie ograniczamy się tylko do rabatów powitalnych, zależy nam na stałej współpracy i lepszym poznaniu swoich potrzeb.Asortyment 

Nasz asortyment to obecnie niemal 15 tysięcy indeksów, ale to nie wszystko czym dysponujemy. W firmie Zabezpieczenia Poznań nie ograniczamy się tylko do oferty przedstawionej na stronie, potrzebujesz czegoś co akurat nie ma stronie? Poproś o ofertę, a przygotujemy dla Twojej firmy kompleksową wycenę wraz z przewidywanym terminem dostawy/odbioru osobistego.

Indywidualny opiekun

W handlu liczy się zaufanie, dlatego rejestrując się w naszym sklepie B2B możesz liczyć na indywidualne doradztwo i progi rabatowe. Zależy nam na tym, abyś zawsze mógł na nas liczyć, dlatego dostaniesz bezpośredni numer do handlowca z którym ustalisz odpowiednie dla siebie warunki.Wysyłka w dniu zamówienia

Dokonując zakupu do godz. 12 możesz liczyć na wysyłkę tego samego dnia lub odbiór osobisty następnego dnia roboczego w naszej siedzibie (w szczególnych przypadkach tego samego dnia).

Materiały promocyjne i marketingowe dla klientów

Potrzebujesz katalog produktów wybranego producenta, broszurę dot. wybranej serii? Wszystko możemy dla Ciebie przygotować! A dodatkowo możesz umówić klienta w naszej siedzibie na prezentację wybranego modelu lub możemy dla Ciebie przygotować film testowy, który będziesz mógł mu pokazać na YouTubie
Montaż w Twojej firmie lub zlecenie montażu dla Ciebie

Łączymy potrzeby naszych klientów, dlatego będąc jednym z nich uzyskasz dostęp do ofert montażu lub będziesz mógł zgłosić nam zapotrzebowanie na montaż. W obu przypadkach, działamy na zasadzie obopólnych korzyści dla Was, nie pobieramy opłat za polecenie lub przyjęcie zapotrzebowania. Jeżeli możemy Wam pomóc, to to robimy za darmo!

Szkolenia w małych grupach

Organizujemy szkolenia związane z wybraną grupą produktową, tak byś wiedział jak zaprezentować oraz zamontować nasze urządzenia. Szkolenia możemy zorganizować z przedstawicielami producentów lub z doświadczonym w danej dziedzinie monterem. 

Poznajmy się!

Zapraszamy serdecznie do naszej siedziby, znajdującej się przy ulicy Szamotulskiej 44 w Poznaniu. Zależy nam na Twoim komforcie, dlatego jeżeli chcesz porozmawiać o warunkach specjalnych dla swojej firmy bezpośrednio z naszym przedstawicielem, umów spotkanie telefonicznie lub mailowo, a zarezerwujemy odpowiednią ilość czasu, by móc dostosować ofertę dla Twoich potrzeb.

 


Przejdź do strony głównej
    Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
    Nie pokazuj więcej tego komunikatu